Taburett/Pliang Empire 1800-talets första hälft

Mahogny, skurna och förgyllda dekordelar, fast stoppad tygklädd sits, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage. Senare klädsel.

Klubbat pris
10 100
888
942
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
20 maj 21:20
10 100 SEK
20 maj 21:20
10 000 SEK
20 maj 21:20
9 700 SEK
8
20 maj 21:20
9 500 SEK
20 maj 21:20
9 200 SEK
8
20 maj 21:20
9 000 SEK
8
20 maj 21:17
8 900 SEK
20 maj 21:17
8 700 SEK
8
20 maj 21:17
8 600 SEK
8
20 maj 21:16
8 300 SEK
20 maj 21:15
8 100 SEK
8
20 maj 21:15
8 000 SEK
20 maj 21:15
7 400 SEK
8
20 maj 21:15
7 200 SEK
8
20 maj 21:14
7 000 SEK
20 maj 21:14
6 900 SEK
8
20 maj 21:12
6 700 SEK
20 maj 21:11
6 600 SEK
8
20 maj 21:04
6 400 SEK
19 maj 0:56
5 222 SEK
18 maj 16:58
5 000 SEK
18 maj 13:32
4 000 SEK
15 maj 20:23
1 800 SEK
14 maj 19:40
1 500 SEK
14 maj 14:20
1 200 SEK
13 maj 22:51
1 100 SEK
13 maj 21:23
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13