Signerad Eero Nelimarkka och daterad 1936. Olja på duk 41,5 x 51 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
360
4 097
382
Utropspris
350 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
19 maj 19:25
360 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
19 maj 19:15
340 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 maj 19:11
320 EUR
19 maj 17:42
300 EUR
19 maj 15:49
280 EUR
19 maj 15:49
260 EUR
19 maj 15:33
240 EUR
15 maj 20:56
220 EUR
15 maj 8:32
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 maj 20:14
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 maj 19:04
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1