Jo Hammerborg, taklampa, "Nova", Fog & Mørup, 1900-talets andra hälft.
Mässing, diameter 40 cm, höjd exkl sladd 19 cm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.
500
44
47
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
18 maj 7:01
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 maj 21:10
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1