Glasade dörrar, beslag av mässing, totalt tre flyttbara hyllplan i glas samt ett fast i trä med ilägg av glas, 81,5x46x194 cm, delbart, vardera dels höjd 77 cm och 117 cm
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Ett beslag skanas.
Auktionen avslutas
6 timmar 17 minuter
2 600
227
237
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
30 apr 6:36
2 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
30 apr 6:36
2 500 SEK
30 apr 6:36
2 400 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor