Signerad B. Hradil och daterad -29. Pannå 24 x 30 cm.
Klubbat pris
2 000
176
187
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
18 maj 8:39
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 maj 1:00
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
17 maj 22:59
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 maj 22:06
300 SEK