Tryckt och delvis bemålad dekor av gudinnan Diana, med förgyllda mässingsmonteringar. Höjd 45 cm.
Ställvis slitage. Skada på brännarmontering.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10