Armband stämplat ABD, Alton Försäljnings Ab, Falköping 1967. Längd ca 19 cm. Bredd ca 8 mm. Ring ABD, Falköping 1966. Diameter pärla ca 7 mm. Storlek 17,5/54,5. Totalvikt 10 g.
Bruksslitage.
Klubbat pris
4 900
432
451
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
24 apr 13:11
4 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
24 apr 11:05
4 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
24 apr 11:05
4 507 SEK