IWC, "Probus Scafusia", fickur, 53 mm, savonett.

18K guld, manuell, liten skundvisare.

Boettnr 744072, verknr 608008.

Total vikt ca 106 gram.

Gravyr. Slitage. Smärre bucklor.

Utropspris
8 000 SEK