Signerad Leif Ericson och daterad 2013 a tergo. Duk 99 x 62,5 cm.
Skarvad duk. God kondition.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
5 100
458
485
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
28 jan 18:11
5 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 jan 17:24
4 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 jan 17:24
4 700 SEK
28 jan 17:24
4 700 SEK
28 jan 17:24
4 500 SEK
28 jan 17:24
4 300 SEK
28 jan 17:23
4 100 SEK
28 jan 17:23
3 900 SEK
28 jan 17:22
3 700 SEK
28 jan 17:22
3 500 SEK
28 jan 13:54
3 200 SEK
28 jan 13:54
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jan 10:46
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
23 jan 15:53
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1