SOILI TALJA, "VERHOTTU".

SOILI TALJA, "VERHOTTU".

A tergo sign. 1990. Olja på duk 55x55 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Galleria Lindblom 1990.

70
795
74
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
17 nov 2019 10:10
70 EUR
12 nov 2019 18:50
50 EUR
7 nov 2019 22:41
30 EUR