Monica Backström, ljusstakar samt skålar 9 dlr Boda 1970/80-tal
Silver och guldfolierat glas höjd 4-8 cm, diameter 9-19 cm
Bruksslitage. Färgbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10