"H.K.H Kronprinsessan Victoria, #2 Stockholm Studio, 2002"
Signerad Mikael Jansson och daterad 2004, numrerad 1/6, a tergo. Total upplaga 6 + 1 AP. Silvergelatinfotografi monterad på aluminium och ramad, bildyta 43 x 43 cm.
Galleri Christian Larsen, Stockholm.