"Woman with corset and long hair".
Litografi, 1970, signerad med blyerts 45/61, tryckt hos Hollanders Workshop och med deras blindstämpel, utgiven av Knoedler Gallery, New York. 80,5 x 60 cm, bladstorlek 94 x 75,5 cm (Akawara).
Sivert Oldenvi Collection
Graham 17.