596
1450415

Cartier armband "Love" 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
475 000 - 500 000 SEK
41 700 - 43 900 EUR
44 300 - 46 600 USD
Klubbat pris
425 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

storlek 16, totalvikt 44 g. Signerat Cartier, numrerat ACX627 och med italienska stämplar. Pouch från Cartier medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

71. Anders Bruno Liljefors, vas, stengods, Gustavsbergs studio, 1940-50-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK