520
1483233

Cartier Panthère ett par örhängen.

Utropspris
850 000 - 875 000 SEK
74 700 - 76 900 EUR
79 300 - 81 600 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 5 ct samt smaragder, onyx och nefrit, mått 27 X 45 mm, totalvikt 18 g. Signerade Cartier samt numrerade XM7279. Etui och certifikat från Cartier medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

233. Axel Einar Hjorth, fåtöljer, ett par, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
270 000 SEK