"Ecce Homo"
Den kompletta portföljen med 84 litografier samt 16 offsetlitografier i färg (Ausgabe A). Samtliga blad signerade. Kolofon med numrering A 28. Bladen lösa som utgiven. Klädd originalportfölj med prägling. Utgiven av Der Malik Verlag, Berlin 1923. Vardera 30 x 21,5 cm. Portföljens mått 35,8 x 27 cm.
Dückers S 1-84.