It's only Rock n´ Roll (But I like it) F475

Temaauktion med rariteter från rock'n'roll-scenen

Bukowskis är stolta över att presentera en kurerad temaauktion med föremål av fin proveniens från rock'n'roll-scenen. Här finner du sällsynta och ovanliga gitarrer från två av de främsta amerikanska tillverkarna, Gibson och Fender, samt signerade skivor, fotografier, autografer och andra minnesvärda föremål med spännande historier från rockvärlden.

Läs mer om auktionen

40 föremål
ABBA, vykort, signerat.
ABBA, vykort, signerat.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

379. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Grön äng", rölakan, ca 221,5 x 151,5 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK