1949 föremål
Ljuslampett, Swedish Grace, 1920/30-tal.
2d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, figrual, ca. 282 x 198 cm.
11 tim 44m
1 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gustav Rudberg, Hamnbild.
5d 11 tim
Gustav Rudberg, Hamnbild.
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stefan W Igelström, Solnedgång.
2d 11 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
4d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring med triangelformad diamant, ca 2.37 ct.
10 tim 36m
80 000 SEK
Utropspris
90 000 SEK
Taklampa 1950-tal.
4d 14 tim
Taklampa 1950-tal.
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Wessman, "Lärospår XXI".
11 tim 20m
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, rokoko, 1700-tal.
6d 11 tim
Bord, rokoko, 1700-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband, 18K guld med berlocker.
4d 12 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, "Medium Lily Legacy".
5d 10 tim
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hans Gedda, Stilleben med fisk, 1983.
3d 11 tim
3 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK
PG Thelander, färglitografi "Korv".
11 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK