1622 föremål
Sängbord, ett par, 1950-tal.
5d 20 tim
Sängbord, ett par, 1950-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 405  x 303 cm.
4d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Plafond 1900-talets andra hälft.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, E Johansson Gävle 1922.
4d 21 tim
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930/40-tal.
20 tim 21m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kerstin Persson, matta, rölakan 204 x 137 cm.
4d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK