2093 föremål
Peter Dahl,  "Afton i parken".
7d
Peter Dahl, "Afton i parken".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger,  "Liberté Paix Solidarité".
6d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Magnus Fankki, kåsa.
2d 1 tim
Magnus Fankki, kåsa.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wäinö Aaltonen, "Muusan pää".
3d
Wäinö Aaltonen, "Muusan pää".
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, blus, storlek 36.
1d 20 tim
Chloé, blus, storlek 36.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
20 tim 48m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kullervo Koivisto, Fjällandskap.
5d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Markus Pierson, Utan titel.
4d 23 tim
Markus Pierson, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skeppsmodell, 1900-talets mitt.
6d 22 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj "Farmor" sent 1900-tal.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, EAE, 1970-tal.
5d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallbyrå 1940-tal.
7d 1 tim
Hallbyrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gittan Jönsson, Danserska.
5d 19 tim
Gittan Jönsson, Danserska.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-tal.
2d 22 tim
Skrivbord, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
22 tim 34m
Taklampa 1940/50-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, fornnordisk stil, omkring år 1900.
20 tim 20m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T549/3.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, "Swedish Modern", 1940-tal.
5d
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, Kina, omkring 1900.
21 tim 18m
Fällbord, Kina, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1930-tal.
5d 17 tim
Ampel, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kornischer, två stycken, omkring år 1900.
20 tim 24m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
5d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1960-tal.
22 tim 40m
Byrå 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
21 tim 50m
Gucci, scarf.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Venini, skål, Italien, 1900-tal.
8d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Salvatore Ferragamo, scarf.
1d 1 tim
Salvatore Ferragamo, scarf.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, antik Kirman laver, ca 85 x 60 cm.
6d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K guld med pärlor.
8d
Armband, 18K guld med pärlor.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK