Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
26 föremål
Céline, väska.
53m 23s
Céline, väska.
Aktuellt bud 
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Céline, väska, "Classic".
23m 23s
Céline, väska, "Classic".
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Saleya".
3d
Louis Vuitton, väska, "Saleya".
Aktuellt bud 
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Goyard, koffert, omkring år 1900.
4d 1 tim
Goyard, koffert, omkring år 1900.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj, "Steeve".
4d 23 tim
Louis Vuitton, portfölj, "Steeve".
Aktuellt bud 
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Lock A4 Pouch".
4d 1 tim
Louis Vuitton, väska, "Lock A4 Pouch".
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Toilettuppsättning, 1920-30-tal.
4d 1 tim
Toilettuppsättning, 1920-30-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, väska, "Trapeze".
4d 23 tim
Céline, väska, "Trapeze".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Balenciaga, väska.
3d 1 tim
Balenciaga, väska.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, väska, "Luggage".
4d 22 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hunting World, väska.
4d 23 tim
Hunting World, väska.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Medium Lily Legacy".
4d 23 tim
Mulberry, väska, "Medium Lily Legacy".
Aktuellt bud 
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Rivoli", 2000.
4d 1 tim
Louis Vuitton, väska, "Rivoli", 2000.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Keepall 55", 1990.
3d 2 tim
Louis Vuitton, väska, "Keepall 55", 1990.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 60", 1990.
4d
Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 60", 1990.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Keepall 55", vintage.
6d
Louis Vuitton, väska, "Keepall 55", vintage.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho tote".
5d
Gucci, väska, "Soho tote".
Aktuellt bud 
1 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 45", 1990.
3d
Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 45", 1990.
Aktuellt bud 
3 900 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Jill Sander, väska.
7m 22s
Jill Sander, väska.
Aktuellt bud 
4 825 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Cluny".
6d 1 tim
Louis Vuitton, väska, "Cluny".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK