57 föremål
Seppo Koho, taklampa, "Octo 4240", Secto Design.
5d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ampel, 1930-tal.
4d 1 tim
Ampel, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Art Deco-stil, 1900-talets senare del.
4d 4 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
4d 4 tim
Taklampa, 1940-tal.
1 050 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tacchini, taklampa, "Equinox".
3d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1930-tal.
2d 6 tim
Taklampa, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK