48 föremål
Kjell Bergqvist, Vid kåtan.
2d
Kjell Bergqvist, Vid kåtan.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wäinö Aaltonen, "Muusan pää".
2d 23 tim
Wäinö Aaltonen, "Muusan pää".
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulpturfragment, vinge, 1700-tal.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stan Wys, Utan titel.
3d 23 tim
Stan Wys, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skulptur, stengods.
3d 1 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, alabaster, 1900-tal.
5d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Michael Qvarsebo, skulptur, bemålat trä, signerad.
1d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Auguste Cain, kopia efter. Häger och groda.
3d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Åke Adamsson, Kvinna med korslagda armar.
8d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Giambologna, kopia efter, Merkurius.
2d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wu Shaoxiang, Utan titel.
4d 1 tim
Wu Shaoxiang, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bror Marklund, "Pomona".
2d 23 tim
Bror Marklund, "Pomona".
550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bror Marklund, "Gestalt i storm".
3d
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Richard Brixel, "Standing Woman".
2d 22 tim
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Salvador Dalí, "Carmen - castanets".
3d 23 tim
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bo Åke Adamsson, schackspel, Skultuna Bruk.
4d
15 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK