1302 föremål
André François, affisch, "Observateur".
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Thomas Linnell, "A Woody Coast".
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Saleya".
2d 18 tim
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ingegerd Råman, skålar, ett par, Orrefors.
2d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Saietz, "For sent".
3d 20 tim
Gunnar Saietz, "For sent".
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Fruktstilleben.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca. 199 x 153 cm.
22 tim 14m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Olson, "Suse å IX", 1983.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 20 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
20 tim 41m
Pall, 1900-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Utsikt.
1d 22 tim
Severin Nilson, Utsikt.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karl Momen, Utan titel.
2d 21 tim
Karl Momen, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Erling Ärlingsson, Sommar vid sjön.
1d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
John Jon-And, Paret.
2d 19 tim
John Jon-And, Paret.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bucherer, armbandsur, 15 x 35 mm.
1d 19 tim
7 610 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 175 x 102 cm.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK