1461 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, i form av hjärta, 18K guld,
5d 3 tim
16 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Supked, ostämplad, 1700-tal, troligen Sverige.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kåsa, silver, Tbilisi, Georgien 1847.
4d 4 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brasskärm, 1800-tal.
5d 3 tim
Brasskärm, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Humidor, Zino, 1900-tales slut.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Humidor, 1900-talets början.
4d 3 tim
Humidor, 1900-talets början.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Orup, Utan titel.
2d 1 tim
Bengt Orup, Utan titel.
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa med divan, Bolia, 2020.
5d 4 tim
Soffa med divan, Bolia, 2020.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pierre Olofsson, "Höst".
2d 3 tim
Pierre Olofsson, "Höst".
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets slut.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Olson, "Vår".
2d 1 tim
Erik Olson, "Vår".
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Ruth & Joanna, samtida.
1 tim 21m
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Egron Lundgren, "La livre au musée alouer".
5d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 200 x 160 cm.
4d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
4d 2 tim
James Coignard, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, EWÅ, 1900-talets slut.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK