21 föremål
Taklampa, 1950-tal.
4d 2 tim
Taklampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
1 200 EUR
Taklampa, modell ER 147/3, Itsu, 1960-tal.
3d
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Paavo Tynell,  taklampa, 1900-talets mitt.
4d
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, sputnikmodell, Luci, Italien, samtida.
3d
420 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Venini, Murano, 1960/70-tal.
7d 2 tim
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1950-tal.
4d 2 tim
Taklampa, 1950-tal.
750 EUR
Utropspris
1 200 EUR