357 föremål
Spegel Rokoko-stil daterad 1919.
5d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Venini, Murano, 1960/70-tal.
6d 20 tim
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Matbord 1970-tal.
6d 21 tim
Matbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK