357 föremål
Skrivbordsstol, 1900-talets mitt.
20 tim 9m
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, 1930/40-tal.
20 tim 31m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1800-tal och 2000-tal.
20 tim 47m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
21 tim 47m
Bänk, 2000-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
22 tim 13m
Pall, 1900-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gueridoner, ett par, 1800-talets andra hälft.
1d 20 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord England 1800-tal.
1d 20 tim
Matbord England 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matgrupp 7 dlr Jugend 1910 Malmö.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar ett par ny-Lous XV sent 1800-tal.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, italien 1900-talets mitt.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
1d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dörrar, ett par, barock, 1600/1700-tal.
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, barock. 1700-tal.
1d 21 tim
Bord, barock. 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/ateniennen, sent 1800-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
1d 22 tim
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 22 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byråer, ett par, Englesson, samtida.
1d 22 tim
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK