1622 föremål
Spegel 1930/40-tal.
3d 23 tim
Spegel 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord,  1950/60-tal.
3d 23 tim
Soffbord, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Ludwig Dalgång med hus.
3d 22 tim
Carl Ludwig Dalgång med hus.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/1930-tal.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "USA mördare".
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SlasClaesson, Bro till Skeppsholmen.
1d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Torbjörn Calvero, "Nomads", 1983.
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, rokokostil, 1900-talets början.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lukas Göthman, "Sane".
3d 20 tim
Lukas Göthman, "Sane".
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 300 x 155 cm.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer,  "Medborgarna och kungen".
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, "Camilla" Fröseke 1960-tal.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergboms, taklampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, glas, signerad.
3d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Hermelin, tillskriven "Hamnmotiv".
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger,  färglitografi ur "Cirque", 1950.
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur signerad "Backant".
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ninnan Santesson, skulpturer 2 st Kvinnohuvuden.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar 1 par, omkring 1900.
1d 20 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, Se Sauve.
1d 23 tim
Madeleine Pyk, Se Sauve.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona 1800-talets andra hälft.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
André François, affisch, "Observateur".
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Högbom, skulptur "I dröm".
2d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Thomas Linnell, "A Woody Coast".
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Edwin Hayes, Fiskebåt vid strand.
3d 23 tim
900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Sparre, "Borgå skärgård".
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Saleya".
2d 20 tim
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ingegerd Råman, skålar, ett par, Orrefors.
2d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Saietz, "For sent".
3d 21 tim
Gunnar Saietz, "For sent".
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Fruktstilleben.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona rokoko-stil 1940-tal.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca. 199 x 153 cm.
23 tim 49m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Olson, "Suse å IX", 1983.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 22 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
22 tim 16m
Pall, 1900-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Utsikt.
1d 23 tim
Severin Nilson, Utsikt.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK