1876 föremål
Per Ekström, Solglitter.
1d 21 tim
Per Ekström, Solglitter.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skulptur, 1900-tal.
2d 21 tim
Skulptur, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ernest Walbourn, Vid husknuten.
1d 23 tim
507 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Unto Koistinen, Kvinnofigur.
2d 21 tim
Unto Koistinen, Kvinnofigur.
220 EUR
Utropspris
500 EUR
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 21 tim
1 234 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950-tal.
3d 22 tim
Taklampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
1 200 EUR
Spegel 1930/40-tal.
3d 23 tim
Spegel 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord,  1950/60-tal.
3d 22 tim
Soffbord, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Ludwig Dalgång med hus.
3d 22 tim
Carl Ludwig Dalgång med hus.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/1930-tal.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "USA mördare".
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SlasClaesson, Bro till Skeppsholmen.
1d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Torbjörn Calvero, "Nomads", 1983.
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, rokokostil, 1900-talets början.
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lukas Göthman, "Sane".
3d 20 tim
Lukas Göthman, "Sane".
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 300 x 155 cm.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer,  "Medborgarna och kungen".
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, "Camilla" Fröseke 1960-tal.
2d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bergboms, taklampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, glas, signerad.
3d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Hermelin, tillskriven "Hamnmotiv".
3d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nina Roos, Utan titel.
22 tim 34m
Nina Roos, Utan titel.
700 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Raili Tang, Utan titel.
22 tim 8m
Raili Tang, Utan titel.
1 300 EUR
Utropspris
700 - 800 EUR
Fernand Léger,  färglitografi ur "Cirque", 1950.
1d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur signerad "Backant".
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ninnan Santesson, skulpturer 2 st Kvinnohuvuden.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar 1 par, omkring 1900.
1d 20 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, Se Sauve.
1d 23 tim
Madeleine Pyk, Se Sauve.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona 1800-talets andra hälft.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
André François, affisch, "Observateur".
3d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Högbom, skulptur "I dröm".
2d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Thomas Linnell, "A Woody Coast".
1d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Edwin Hayes, Fiskebåt vid strand.
3d 23 tim
900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Sparre, "Borgå skärgård".
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Saleya".
2d 20 tim
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK