88 föremål
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunilla Allard, fåtölj, "Cinema", Lammhults.
4d 17 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Stocksund", Engelsson.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
1d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
1d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
20 tim 27m
Bänk, 2000-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Soffa, Dux, 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, samtida Dedon.
4d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdssoffa, samtida, Dedon.
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
4d 20 tim
Fåtölj, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK