38 föremål
Henry Munyaradzi, skulptur.
3d
Henry Munyaradzi, skulptur.
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ingela Palmertz, "Figur och skugga".
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, 1900-tal.
3d 1 tim
Skulptur, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Dekorativ skulptur signerad "Backant".
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ninnan Santesson, skulpturer 2 st Kvinnohuvuden.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Helge Högbom, skulptur "I dröm".
3d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Högbom, skulptur "Camilla".
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Högbom, skulptur Gående kvinna i huckle.
2d
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Petersson Döderhultarn, "Ropar-Olle".
3d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Leila Hietala, Naken.
4d 2 tim
Leila Hietala, Naken.
120 EUR
Utropspris
500 EUR
Paul Philippe, "Nu au Bandeau".
1d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dekorativ skulptur "Devant Guignol".
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Liss Eriksson, Sittande man.
5d 21 tim
Liss Eriksson, Sittande man.
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
C. Heine, Spjutkastare.
3d 2 tim
C. Heine, Spjutkastare.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars-Erik Falk, skulptur, "Modul relief 65",
5d 1 tim
2 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Peter Mandl, Utan titel.
2d
Peter Mandl, Utan titel.
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pekka Pitkänen, Utan titel.
1d 2 tim
Pekka Pitkänen, Utan titel.
1 100 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR