LOUIS VUITTON, resväska, "Pegase".
Dragkedjesförsedd resväska med två hjul. Monogramcanvas med detaljer i läder och guldfärgad, "LV"-märkt mässing.
En ytterficka med dragkedja. Fodrad i brun canvas. På insidan två dragkedsförsedda innerfickor.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS" samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" på detaljerna i läder. Adresstag samt liten rem.
Bredd 45 cm, höjd 65 cm, djup 24 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre skador(mindre hål)