Grå- respektive blålackerade. I originalkartonger. Längd 21,5-22,5 cm
Smärre slitage. Kartonger med skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10