Mahogny och mahognyfaner. Bågformad front med fyra draglådor och fyra skåp med hyllinredning. Nyckelskyltarna i förgylld brons. Bredd 153 cm, djup 62 cm, höjd 133 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage och repor. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.