VILHELMINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell, monogramsignerad och daterad 1880.
Motiv från Edinburgh. Bär inskription ”Edingburgh Kastellet o NationalGalleriet”. 11,5 x 8,5 cm.
Oramad.