Thesaurus Eruditionis Scholasticae: Sive Supellex instructissima vocum, verborum, aclocutionum. Iam post aliorum operas per Augustum Buchenerum. Novam hanc editionem. Christopherus Cillarius infinitis locis correxit, & innumeris accessionibus locupletavit. Leipzig, Thomas Fritsch, 1726. Samtida helband av skinn med upphöjda ryggbind och präglad dekor. Folio.
Skador och slitage. Nötta hörn. Revor. Fläckar. Ej fullständigt genomgångna.