KALEJDOSKOP, mässing och glas, "Collection I", Stephen Auger, stämpelsignerad och numrerad 2325, 1983.

Kalejdoskopets längd 25,5 cm. I original träetui, storlek ca 30,5 x 10,5 x 7,5 cm.

Smärre bruksslitage, träetuiet med repor. Ej funktionstestat.

Utropspris
300 EUR