SILVERGAFFLAR, 6 st, Anders Lundqvist, Stockholm. 1800-talets första hälft. Total vikt ca 440 gram.

Längd 20,5 cm.

Bär monogram INO. Bruksslitage. Böjda tänder.

Utropspris
2 000 SEK