MAGIC LANTERN, ECLIPSE R.R BEARD, 1800-talets slut.

Stomme i plåt och mässing. 7 småkartonger med glasplåtar . Längd 42 cm, bredd 13 cm, höjd 23 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Rost. Brännare samt ventilhuv saknas. Ej fullständigt genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK