ESPRESSOBRYGGARE, La Pavoni, Italien, 1970-tal.

Förkromad metall. Handtag av svart plast. Inköpt under 1970-talet. Längd 30 cm, bredd ca 18 cm, höjd 30 cm.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK