Fanérat i jakaranda. Bord med två iläggsskivor à 55 cm och fem stolar. Bordet diam 115 cm och höjd 72 cm. SJV 50315-15
Smärre slitage. Repor. Fläckar.
6 + 2 delar.50315-15