Smycken
644395

COLLIER, 2 st, den ena med lås i vitguld 18 k, med odlade pärlor. 1900-tal.

det ena med lås i vitguld det andra med lås i silver samt metall. Längd ca 53 resp. 98 cm.

Slitage, repor och märken. Det ena skadat.

Utropspris
1 500 SEK