Kedja, Balestra, Italien med svensk importstämpel. Längd 39 cm. Hänge, med prinsesslipade diamanter, stämplad 'GHA', tot ca 0,20 ct. Längd 1,4 mm. Örhängen, med prinsesslipade diamanter, stämplad 'GHA', tot ca 0,32 ct. Stift. Längd 1,6 mm.
Bruksslitage.