Bakomliggande hyllplan samt utdragslåda under. Längd ca 108, djup ca 45, höjd ca 197 cm. Nyckel finns.
Slitage, repor och stötskador. Renoverad och kompletterad med bland annat senare bemålning, senare delar. Förstärkningar. Maskstungna delar.