Vitlackerad plåt, stomme i förkromad metall. Fyra löstagbara brickor med flaskhållare och skärbräda. Längd 76cm Bredd 48cm Höjd 80cm.
Smuts, fläckar, smärre repor.
Enl uppgift inköpt på NK 1980-tal