Fackinrett skrin med grön klädsel invändigt och nyckel, 20,5x14,5 cm, höjd 9,8 cm. Mindre skrin med brun, sammetsfodrad insida och plats för ringar. 14x9 cm, höjd 3 cm. Nyckel finns.
Smärre skador och bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.