I plåtask, askens mått 15 x 15 x 8cm. 2 skivor, "Kring julgranen & "Bethlehems stjärna"- Alice Tegner samt "Boulanger-Marsch & "Kadetten-Marsch".
Ej funktionstestad. Smärre lackskador. Bruksslitage. Repor.