VÄGGLAMPOR, 1 par, Börje Claes, Elit, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad metall. Etikettmärkt Elit Nr 753 B. Höjd 31 cm.

Ej funktionstestade. Några repor och bucklor.

Utropspris
1 500 SEK