Allmoge
575345

KISTA, bär datering 1860.

KISTA, bär datering 1860.

Gångjärnsförsett lock med målad dekor. Längd ca 82, bredd ca 61, höjd ca 41 cm.

Slitage, repor och stötskador. Färgbortfall. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK